Jeśli chodzi o meble ogrodowe, ważne jest, aby wybrać odpowiednie elementy, które uzupełnią Twoją przestrzeń i styl życia. Jeśli chcesz dodać kolor do swojego podwórka, musisz pomyśleć o centralnym punkcie patio. Jeśli masz kominek i uwielbiasz spędzać przytulne wieczory, poszukaj skórzanych poduszek, które zapewnią Ci ciepło, nie nagrzewając reszty przestrzeni. To samo dotyczy innych elementów wyposażenia. Jeśli chcesz przyjmować gości, wybierz poduszki z zamkiem błyskawicznym lub zapięciem na rzepy, abyś mógł łatwo zmienić wygląd swojego wnętrza. A jeśli masz dzieci, poszukaj poduszek, które się nie rozpadną lub będą wystarczająco spokojne, aby nie kusiło ich, by do Ciebie dołączyć.

 

Zestaw wypoczynkowy do ogrodu ze skrzynią i fotelami Meblobranie ProB grafit

Zestaw wypoczynkowy do ogrodu ze skrzynią i fotelami Meblobranie ProB grafitMeble są modułowe i mogą być używane samodzielnie lub zestawiane razem. Nie ma możliwości połączenia wszystkich modułów na stałe - skręcając zgodnie z instrukcją, z trzech modułów otrzymamy sofę z dwoma podłokietnikami, a z dwóch modułów sofę z jednym podłokietnikiem. Nie można też połączyć na stałe kanapy 2-osobowej z 1 podłokietnikiem i kanapy 3-osobowej - należy je ustawić obok siebie. W przypadku sof narożnych można również tworzyć osobne fotele, co jest ograniczeniem dla wyobraźni! Cały zestaw został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego polipropylenowego, ale na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest to naturalny rattan (chyba że wiesz, co to są grzechotniki). Prezentowany zestaw mebli ogrodowych w postaci skrzyni i pasujących do niej foteli został stworzony z myślą o poszanowaniu przyrody i przyszłych pokoleń - do produkcji tych mebli użyto materiałów pochodzących w 90% z recyklingu, przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości!

Pokaż cały zestaw

Szare fotele ogrodowe z podnóżkami i regulowanym oparciem Sienna Duo Premium Dark Grey

Szare fotele ogrodowe z podnóżkami i regulowanym oparciem Sienna Duo Premium Dark GreyMeble są modułowe i mogą być używane samodzielnie lub zestawiane razem. Nie ma możliwości połączenia wszystkich modułów na stałe - skręcając zgodnie z instrukcją, z trzech modułów otrzymamy sofę z dwoma podłokietnikami, a z dwóch modułów sofę z jednym podłokietnikiem. Nie można też połączyć na stałe kanapy 2-osobowej z 1 podłokietnikiem i kanapy 3-osobowej - należy je ustawić obok siebie. W przypadku sof narożnych można również tworzyć osobne fotele, co jest ograniczeniem dla wyobraźni! Cały zestaw został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego polipropylenowego, ale na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest to naturalny rattan (chyba że wiesz, co to są grzechotniki). Prezentowany zestaw mebli ogrodowych w postaci skrzyni i pasujących do niej foteli został stworzony z myślą o poszanowaniu przyrody i przyszłych pokoleń - do produkcji tych mebli użyto materiałów pochodzących w 90% z recyklingu, przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości!

Pokaż cały zestaw

 

 

Szare fotele ogrodowe z podnóżkami i regulowanym oparciem Sienna Duo Premium Dark Grey

Szare fotele ogrodowe z podnóżkami i regulowanym oparciem Sienna Duo Premium Dark GreyMeble dla 8 osób składają się z kilku elementów mebli ogrodowych - dwóch sof trzyosobowych, dwóch foteli oraz wysokiego stołu jadalnianego z technorattanu. Zestaw idealnie sprawdzi się na tarasach i w ogrodach, zwłaszcza podczas weekendowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi - w końcu dzięki temu zakupowi na tarasie znajdzie się aż 8 miejsc siedzących, które przydadzą się podczas większych spotkań. Meble ogrodowe z technorattanu prezentują się efektownie, a ich siedziska są wyjątkowo wygodne dzięki miękkim poduszkom, które uprzyjemniają wypoczynek. Klasyczne geometryczne kształty pozwalają łatwo dopasować je do przestrzeni lub aranżacji; do wykonania mebli użyto odcieni grafitu; niejednolita plecionka w połączeniu z pikowanymi poduszkami oparciowymi tworzy bardzo zgrabny zestaw; lamówka sprawia, że są jeszcze ładniejsze!

Pokaż cały zestaw

 

 

Zestaw ogrodowy technorattan NILAMITO V Light Grey

Zestaw ogrodowy technorattan NILAMITO V Light GreyMeble tarasowe z technorattanu NILAMITO V Light Grey składają się z 1 modułu środkowego, 2 modułów narożnych, pufy i stolika. Poszczególne elementy zestawu można dowolnie łączyć ze sobą za pomocą dołączonych do zestawu łączników. Uzupełnieniem zestawu są wygodne poduszki na każde siedzisko lub oparcie, które można łatwo zdjąć, gdy się zabrudzą. Meble technorattanowe NILAMITO w kolorze jasnoszarym pozwalają na stworzenie gustownego kącika wypoczynkowego w ogrodzie, na balkonie lub werandzie, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennego relaksu przy kawie, jak i podczas spotkań towarzyskich z rodziną i przyjaciółmi! Poduszki na siedziskach i oparciach mają grubość 12 cm, dzięki czemu zapewniają fantastyczny poziom komfortu!

Pokaż cały zestaw